Aulona Musta ka vendosur që edhe në shtëpi të mbajë veten, duke u veshur dhe trukuar, njësoj sikur të ishte duke dalë për një darkë apo aperitiv me miqtë.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me një fund të shkurtër lëkure në ngjyrë të kuqe, një palë këpucë me taka të larta, dhe një bluze të shkurtër të zezë.

Moderatorja është grimuar në mënyrë perfekte dhe pozon nga salloni, ndërsa e shoqëron foton me vargje të Ismail Kadarese, por të modifikuara në kushtet e karantinës.

Kelvi Kadilli e kritikon për veshjen në foto, i - Syri | Lajmi i ...

Mes komenteve të shumta të bie në sy edhe komenti i moderatorit Kelvi Kadilli.

“Pak e ekzagjeruar për shtëpi do thoja, gjithsesi ti e di vetë”, shkruan ai në foton e Aulonës, ndërsa kjo e fundit nuk ja ka përtuar përgjigjen.
” Zemër ma bëj hallall hë të keqen, se ti e di që nuk dua të prish qejf”, shkruan ajo krahas fotos.

Këto komente me siguri janë bërë me humor mes tyre, pasi ata kanë një raport të mirë miqësor me njëri tjetrin.

Aulona, kelvi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!