Ballina Showbiz Seriozisht e kishin? Moderatori e kritikon për veshjen, Aulona musta i hakërrehet...

Seriozisht e kishin? Moderatori e kritikon për veshjen, Aulona musta i hakërrehet kështu (FOTO)

Aulona Musta ka vendosur që edhe në shtëpi të mbajë veten, duke u veshur dhe trukuar, njësoj sikur të ishte duke dalë për një darkë apo aperitiv me miqtë.

Ajo ka postuar në instagram një foto ku shfaqet me një fund të shkurtër lëkure në ngjyrë të kuqe, një palë këpucë me taka të larta, dhe një bluze të shkurtër të zezë.

Moderatorja është grimuar në mënyrë perfekte dhe pozon nga salloni, ndërsa e shoqëron foton me vargje të Ismail Kadarese, por të modifikuara në kushtet e karantinës.

Kelvi Kadilli e kritikon për veshjen në foto, i - Syri | Lajmi i ...

Mes komenteve të shumta të bie në sy edhe komenti i moderatorit Kelvi Kadilli.

“Pak e ekzagjeruar për shtëpi do thoja, gjithsesi ti e di vetë”, shkruan ai në foton e Aulonës, ndërsa kjo e fundit nuk ja ka përtuar përgjigjen.
” Zemër ma bëj hallall hë të keqen, se ti e di që nuk dua të prish qejf”, shkruan ajo krahas fotos.

Këto komente me siguri janë bërë me humor mes tyre, pasi ata kanë një raport të mirë miqësor me njëri tjetrin.

Aulona, kelvi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!