Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ të huaj, Selena Gomez ka rréfyer me anë të një videoje ‘live’ në ‘Instagram’ së bashku me miken e saj Miley Cyrus se pas kaq kohësh është diàgnostìkuar me bipòlaritet.

“Pas shumë vitesh që kalova një sërë gjërash, kuptova se vùaja nga bipòlariteti”, është shprehur 27-vjeçarja.

Ky lajm i ka béfasuar ndjékësit e Selena Gomez, të cilët e kanë vlerësuar sinqeritetin e këngëtares, pavarësisht ajo dihej prej kohësh nga thashéthemet por jo e pohuar nga vetë këngëtarja e njohur.

Kujtojmë se Selena Gomez ka pohuar në intervista të ndryshme se e ka pérjetuar keq ndàrjen nga Justin Bieber dhe iu desh një kohë e gjatë për t’u rikuperuar.

Selena Gomez reveals bipolar diagnosis to Miley Cyrus

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!