Aktori Çagatay Ulusoy është shumë i suksesshëm në kinematografinë turke dhe ndër aktorët më të kërkuar.

Ai në Shqipëri u bë i njohur nga roli i “Sarpit” ndërsa tani po luan në një prej serialeve më të ndjekur në Netflix i quajtur ‘The Protector’

Së fundmi mediat turke kanë mësuar se aktorit 29-vjeçarit i është ofruar një rol në një film të ri dhe pagesa ka qenë shumë e majme.

184 Best serenay sarikaya images | Turkish beauty, Fashion, Actresses

Mirëpo Çagatay Ulusoy ka refuzuar sapo ka mësuar se duhet të luante krah një aktoreje shumë të njohur.

Po flasim për aktoren Serenay Sarikaya e cila është gjithashtu e famshme në Shqipëri.  Dy aktorët dikur kanë qenë të lidhur dhe mesa duket ndarja nuk paska kaluar lehtë.

Çagatay ka refùzuar të punojë me Sarikayan duke hùmbur kështu një ofertë shumë të mirë për filmin e ri. Vite më parë dy aktorët kanë luajtur në serialin “Medcezir”.

serenay sarıkaya ve çağatay ulusoy vogue | Çağatay ulusoy ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!