Ballina Aktualitet Saimir Kodra bën deklaratën e papritur: "U infektova me Koronavirus"

Saimir Kodra bën deklaratën e papritur: “U infektova me Koronavirus”

Moderatori i emisionit “Stop”, Saimir Kodra, ka pranuar gjatë emisionit të tij se ka rezultuar pozitiv në analizën e Covid-19.

Kodra tregoi se ishte infektuar me koronavìrus që në muajin janar dhe këtë e kishte vërtetuar analiza e tij.

Megjithatë, ai njoftoi se tashmë e ka mposhtur vìrusin dhe është shëndoshë e mirë.Merr surprizën e bukur nga stafi në emision, Saimir Kodra zbulon ...

“Dua t’ju tregoj se kam bërë analizën dhe doli se unë e isha infektuar nga koronavìrusi, por e kam kaluar atë, madje që në janar”,- u shpreh ai sipas “Albeu.com”.

Kodra shtoi se megjithëse ishte inféktuar, nuk kishte pasur asnjë simptomë të Covid-19.

Kështu, ai ka vërtetuar se vìrusi ka hyrë në Shqipëri që në muajin janar, pavarësisht se askush nuk e dinte ç’rrezik na kànosej.Saimir Kodra i flet gruas përmes ekranit (Video) – Gazeta Standard ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!