Keisi, vajza e këngëtarit shqiptar, Sabiani ka nxjerrë edhe njëherë tjetër anën ‘rebele’ në rrjetet sociale.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në Tik Tok, Keisi shihet krah të atit, të cilit i thotë se është zemëruar me të dhe nuk i plas fare, raporton Dosja.al

Pjesë nga biseda

Kejsi: Jam zemzëruar me ty

Sabiani: Si, si çfarë…

Keisi: Jam unë këtu….

Sabiani: Eeee….

Keisi: Je ti aty?

Sabiani: E…

Keisi: Nuk më plas fare…

Sabiani: Ouu..

Sigurisht që kjo bisedë zhvillohet në kuadër të humorit, dhe zëri është i aktorëve të “Portokalli” , pasi Keisi ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie mjaft të mirë me të atin.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!