Aktorja Rudina Dembacaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që pasi deklaroi ndàrjen nga bashkëshorti dhe lidhjen me ish deputetin Mark Froku.

Ajo postoi pak ditë më parë disa foto e lumtur në krahët e partnerit, ndërsa uronte miqtë dhe ndjékësit për festën e pashkëve.

Ashtu si në çdo foto të saj edhe këtu nuk munguan komentet e shumta, si negative ashtu edhe pozitive.

Njëra prej ndjékëseve të aktores i këshillon madje të gjitha vajzat që të marrin shembullin e Rudinës, nëse duan të gjejnë burrë, shkruan Arkiva News

“Merrni shembuj vajza nga Rudina, kështu gjendet burri, jo se nuk e keni vetë parasysh jo, por që të mos harroni po them”, komenton njëra prej vajzave poshtë fotos së Rudinës.

Aktorja që shpesh herë nuk ja u përton ndjékësve të saj i është përgjigjur personalisht vajzës duke shkruar: “Zemër merr shembull për vete ti, vajzat e dinë vetë”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!