Ballina Showbiz Rudina publikon foton me Markun, një komentuese i bën koment epik por...

Rudina publikon foton me Markun, një komentuese i bën koment epik por aktorja nuk ia përton ti përgjigjet (FOTO)

Aktorja Rudina Dembacaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që pasi deklaroi ndàrjen nga bashkëshorti dhe lidhjen me ish deputetin Mark Froku.

Ajo postoi pak ditë më parë disa foto e lumtur në krahët e partnerit, ndërsa uronte miqtë dhe ndjékësit për festën e pashkëve.

Ashtu si në çdo foto të saj edhe këtu nuk munguan komentet e shumta, si negative ashtu edhe pozitive.

Njëra prej ndjékëseve të aktores i këshillon madje të gjitha vajzat që të marrin shembullin e Rudinës, nëse duan të gjejnë burrë, shkruan Arkiva News

“Merrni shembuj vajza nga Rudina, kështu gjendet burri, jo se nuk e keni vetë parasysh jo, por që të mos harroni po them”, komenton njëra prej vajzave poshtë fotos së Rudinës.

Aktorja që shpesh herë nuk ja u përton ndjékësve të saj i është përgjigjur personalisht vajzës duke shkruar: “Zemër merr shembull për vete ti, vajzat e dinë vetë”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!