Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj, është e njohur për profilin e hapur që ka krijuar në publik.

Asnjëherë nuk druhet t’i thotë gjërat që mendon dhe gjithmonë tregohet e hapur me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka folur për ndërhyrjet estetike dhe ka zbuluar se ka korrigjuar varjen e gushës.

Image may contain: 1 person, smiling, sitting

Më herët Rudina ka zbuluar se pas lindjes së Vikit ka bërë ndërhyrje edhe në gjòks.

“Unë kur kam qenë aq e shëndoshë sa e pamë më parë, siç thashë, isha si shqiponja me tre koka. U dobësova pastaj dhe dy koka u bënë me i fut në xhepa dhe mendova të bëja ndërhyrje. Është hera e parë që po e them. I mora nga xhepat, i ngrita ku e kanë vendin, por të miat janë… Ato që kisha, thjesht i sistemova dhe kjo ka ndodhur një vit para se të mbetesha shtatzënë”, ka thënë moderatorja bë “Xing me Ermalin”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!