Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj kohe, duke iu përgjigjur herë pas here dhe pyetjeve të ndryshme të ndjekësve të saj lidhur me raportin që ajo gëzon me Markun.

Së fundmi Rudina ka vendosur të hapë arkivat e fotove të vjetra dhe është kthyer 10 vite më pas.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet e qeshur, por dhe pa komplekse si në çdo moment tjetër të saj. Ajo çfarë bie në sy është dhe fakti se Rudina nuk ka ndryshuar shumë që nga koha kur ka bërë këto foto.

Rudina Dembacaj ka folur gjithmonë hapur lidhur me jetën e saj private dhe çdo detaj tjetër duke treguar se tashmë nuk e shqetësojnë aspak komentet e njerëzve./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!