Ballina Showbiz Rudina Dembacaj hap arkivat, ja si dukej ajo para 10 vitesh (FOTO)

Rudina Dembacaj hap arkivat, ja si dukej ajo para 10 vitesh (FOTO)

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale gjatë kësaj kohe, duke iu përgjigjur herë pas here dhe pyetjeve të ndryshme të ndjekësve të saj lidhur me raportin që ajo gëzon me Markun.

Së fundmi Rudina ka vendosur të hapë arkivat e fotove të vjetra dhe është kthyer 10 vite më pas.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet e qeshur, por dhe pa komplekse si në çdo moment tjetër të saj. Ajo çfarë bie në sy është dhe fakti se Rudina nuk ka ndryshuar shumë që nga koha kur ka bërë këto foto.

Rudina Dembacaj ka folur gjithmonë hapur lidhur me jetën e saj private dhe çdo detaj tjetër duke treguar se tashmë nuk e shqetësojnë aspak komentet e njerëzve./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!