Ballina Magazina Rrëfimi unik i 'Defne' të serialit 'Lule të Vetmuara': mami inatoset kur...

Rrëfimi unik i ‘Defne’ të serialit ‘Lule të Vetmuara’: mami inatoset kur më shikon në serial….

Nil Keser është aktorja turke që luan rolin e “Defnes” në serialin “Lule të vetmuara”, një serial shumë i ndjekur nga publiku.

Ajo luan një rol negativ, gjë që nuk e ka bërë aspak të dashur në sytë e publikut. Nil Keser ishte vetëm 19 vjeç kur e luajti këtë rol ndërsa sot është 24.

Ajo ka treguar në një intervistë për mediat turke se ka patur shumë ofendime nga njerëzit, madje edhe mamaja e saj inatoset kur e sheh në televizor.

Kırgın Çiçekler auf Twitter: "Karşınızda yetimhanenin yeni gülü ...

“Defne është një nga karakteret negativ të serialit. Ajo është rritur me para dhe është shumë e llastuar. I plotësohet çdo dëshirë. Roli i Defnes ishte një mundësi shumë e mirë për mua sepse pata shansin të luaja një rol të tillë”, tha ajo.

“Njerëzit kur më shohin reagojnë “E llastuar, ti bën gjëra djàllëzorë” ndërsa unë i them “Teta po luaj rolin”. Mami im nuk e sheh kurrë serialin sepse inatoset me rolin tim.

“Nuk është goca ime kështu” thotë. Edhe babi im ndonjëherë mërzitet por tani është mësuar. Unë nuk jam si Defne. Nuk jam rritur me idenë që para është e rëndësishme. Nuk jam e varur nga paratë sepse mendoj që janë robëri”-është shprehur aktorja.

Kırgın Çiçekler son bölümde Defne gerçeği öğreniyor!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!