Ballina Magazina 'Hyrremi' vjen me rrëfimin prekës nga jeta e saj

‘Hyrremi’ vjen me rrëfimin prekës nga jeta e saj

Aktorja Meryem Uzerli u bë shumë e famshme në Turqi, Shqipëri e në shumë shtete të botës nga roli i “Hyrremit” në serialin “Sulejmani i madhërishëm”.

Ky serial i cili po transmetohet çdo pasdite në TV Klan pati shumë sukses, théu rekorde shikueshmërie dhe rrjedhimisht aktorja mori famë të menjëhershme.

Hürrem Sultan - Magnificent Century | Turkish beauty, Beauty face ...

Së fundmi në një intervistë për një revistë turke, Meryem Uzerli ka treguar se pas serialit ajo ka vùajtur nga sindroma burnout (Sindroma burnout shkàktohet nga strési në punë dhe krijon lodhje fizike, emocionale dhe mendore duke ndikuar në vetëbesimin e personit).

“I thoja Po çdo gjëje vetëm që të mos léndoja askënd. Por në fakt po tregohesha e ashpér me veten. Mendoja se unë isha një makinetë që duhet të punoja. Isha si një robot. I thoja vetes të isha perfekte dhe të mbaja disiplinë. Në fund i thashë produksionit të serialit që kjo ishte e tepërt për mua. Kur u sémura me sindromën burnout isha bërë si një makinë e prishur”-u shpreh aktorja.

Meryem Uzerli asokohe ishte në një lidhje me babain e vajzës së saj. Lidhja e tyre nuk shkoi mirë dhe aktorja pati shumë présion psikologjik.

Meryem tregoi se kur partneri mësoi se ajo ishte shtatzënë i tha “Nuk dua fëmijë” dhe e pështyu në fytyrë. “Kuptova që ai më përdori vetëm për famë dhe thërriste paparacët kudo ku shkonim”-tregoi aktorja.

Meryem Uzerli aka Hürrem Sultan Beautiful Turkish Actress - Photos ...

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!