Ballina Showbiz Rozana Radi tregon planet e saja për martesë (FOTO)

Rozana Radi tregon planet e saja për martesë (FOTO)

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi, ditën e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Jo Vetëm Modë”.

Në një intervistë te realizuar nëpërmjet Skype, Rozana tregoi për ditët e qëndrimit në karantinë dhe planet për martesë.

Rozana tha se ndonëse ka një dyqan me fustane nusërie, dasma nuk është në planet e saj të afërta pasi e gjitha është çështje dëshire.

We are aging', Rozana Radi reveals how old she is

“Jam në një moshë jo relativisht, as e madhe as e vogël. Megjithatë dasmën nuk e shoh në një nga projektet e mia të ardhshme, domethënë. Për mendimin tim mendoj që dasma është një dëshirë personale e çdo individi. Një vajzë ka dëshirë ta bëjë, një vajzë nuk ka dëshirë ta bëjë”, tha këngëtarja.

Kujtojmë se rreth një vit më parë, Rozana ka thënë se dëshiron të bëhet nënë pasi ka ardhur koha biologjike për të.

“Nuk kam pasur kohë të bëhem nënë këto kohë. Kam qenë shumë e zënë. Por, sigurisht ka ardhur momenti biologjik që duhet ta marrim seriozisht dhe t’i futemi punës!” ka thënë këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!