Moderatorja Roza Lati ka vendosur të ngreje temperaturat duke postuar në ‘Instagram’ disa foto të nxehta.

Fotot janë realizuar në 2018, kur Roza kishte flokë të gjata të zeza ndërsa pozon së bashku me qenin e saj.

Roza shfaqet e veshur vetëm me nga mesi e poshtë me të brendshme të zeza dhe geta të holla.

Ndërsa pjesa e bustit ajo është thuajse e zhvéshur plotësisht, ndërsa e mbulon një pjesë të gjòksit me ngjitës të zi, raporton Arkiva News.

“Më ka pëlqyer gjithmonë ideja që të mos jem ajo që njerëzit presin të jem”, shkruan Roza krahas fotove të postuara në ‘Instagram’, të cilat kanë marrë shumë pëlqime, por asnjë koment, pasi Roza është kujdesur që ta mbyllë opsionin për koment në secilën prej fotove.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!