Ballina Showbiz E hëngri edhe ky! Robert Berisha bie pre e gënjeshtrës për 1...

E hëngri edhe ky! Robert Berisha bie pre e gënjeshtrës për 1 Prill (VIDEO)

Prej 19 marsit, Robert Berisha po qëndron i izoluar në një konvikt në Prishtinë. Kjo pasi u kthye nga një udhëtim që kishte bërë në Amerikë dhe rreézikonte të ishte i inféktuar me koronavirùs.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, këngëtari ka treguar se nuk po kalon aspak mirë sepse kushtet janë të vështira dhe e ka marrë malli për familjen e tij.

21Grade - Robert Berisha 16.08.2018 - YouTube

Prandaj, një miku i tij ka përfituar nga situata dhe i ka bërë Robertit një lojë, të cilën Roberti duket se e ka ngrënë. Shoku i tij e ka marrë në telefon sot për 1 prill dhe i ka thënë se për 1 orë do të dalë nga konvikti.

Roberti e mori me të vërtetë dhe reagoi i gëzuar, megjithatë çdo gjë rezultoi një gënjeshtër .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!