Gjatë këtyre ditëve të izòlimit në shtëpi, të shumtë janë fansat që i kanë kërkuar reperes Tayna të lançojë për publikun një këngë të re.

Në këtë mënyrë, ajo do të na ndihmonte për të kaluar paksa monotoninë e rutinës.

Ditën e djeshme, Tayna prezantoi në Tik-Tok këngën e saj të titulluar “A jo”, e cila është publikuar disa minuta më parë.

Siç kishte premtuar, kënga e reperes ka super ritëm dhe do të jetë një shoqëruese e mirë gjatë ditëve të karantinës.

“Këto ditë karantine shpresoj që kjo këngë ka me ju bo m’u ni pak a shumë ma t’disponum. Masi m’keni shkru çdo ditë për me nxjerrë ni kongë, ja ku e keni. Qëndroni të sigurt. Ju dua”- shkruan Tayna krahas fotos ku prezanton këngën e re. Për më tepër, hidhini një sy vetë:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!