Ballina Showbiz Ritëm në kohë karantine! Tayna publikon këngën e re (VIDEO)

Ritëm në kohë karantine! Tayna publikon këngën e re (VIDEO)

Gjatë këtyre ditëve të izòlimit në shtëpi, të shumtë janë fansat që i kanë kërkuar reperes Tayna të lançojë për publikun një këngë të re.

Në këtë mënyrë, ajo do të na ndihmonte për të kaluar paksa monotoninë e rutinës.

Ditën e djeshme, Tayna prezantoi në Tik-Tok këngën e saj të titulluar “A jo”, e cila është publikuar disa minuta më parë.

Siç kishte premtuar, kënga e reperes ka super ritëm dhe do të jetë një shoqëruese e mirë gjatë ditëve të karantinës.

“Këto ditë karantine shpresoj që kjo këngë ka me ju bo m’u ni pak a shumë ma t’disponum. Masi m’keni shkru çdo ditë për me nxjerrë ni kongë, ja ku e keni. Qëndroni të sigurt. Ju dua”- shkruan Tayna krahas fotos ku prezanton këngën e re. Për më tepër, hidhini një sy vetë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!