Rita Ora është bërë shkàk se pse Joey Essex dhe Lorena Medina i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Ka qenë vetë ish-e dashura e Joey Essex që e ka akùzuar drejtpërdrejtë këngëtaren shqiptare.

Modelja e njohur 28 vjeçare, Lorena Medina ka treguar për “The Sun” se është ndàrë nga Essex pasi ai është parë në orët e para të mëngjesit në shtëpinë e Rita Orës.

Sipas saj, Joey Essex, ylli i reality show “Ex on the Beach” ka qëndruar në shtëpinë e saj për 13 orë në datën 6 mars dhe ajo çfarë ka ngjallur më shumë dyshìme tek ajo ishte fakti që ata të dy po përpiqeshin të fshiheshin dhe të mos i shihnin bashkë.Joey Essex's former girlfriend reveals she dumped him after 24 ...

Lorena nuk ka asnjë fakt që ata të dy kanë fjetur bashkë, por ajo dyshon që ai e ka tràdhtuar dhe që nga ai moment ata nuk kanë folur më.

Gjithashtu modelja e njohur ka shtuar se atë natë ajo ka qenë duke e pritur Joey Essex në shtëpi, por ai i kishte thënë që do të vonohej sepse do të shkonte tek shtëpia e një shoku.Joey Essex dumped by Ex on the Beach girlfriend after spending the ...

Lorena ka shpjeguar se nuk e dinte që ai do të shkonte tek shtëpia e një vajze dhe që pikërisht ajo vajzë do të ishte Rita Ora.

Më herët Rita Ora është përfolur për një romancë të mundshme me Joey Essex dhe është shprehur që është i fìksuar pas tij.Lorena Medina akuzon Rita Orën për ndarjen nga Joey Essex

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!