Ballina Showbiz Rita Ora habit fansat me pozën e fundit (FOTO)

Rita Ora habit fansat me pozën e fundit (FOTO)

Me flokët në nuancat e lejlasë, me një model të viteve 80 si dhe topléss, këngëtarja Rita Ora ka vendosur ti befasojë të gjithë.

Ajo ka postuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet bust, totalisht e zhvéshur, ndërsa mbulon gjòksin me duar.

Rita Ora flet për problemin e saj shëndetësor: Po më shkatërron ...

Këngëtarja duket në super formë ndërsa njofton hitin e saj të radhës, shkruan Arkiva News.

Të shumtë janë fansat që e kanë komplimentuar këngëtaren me origjinë shqiptare, ndërsa duhet pranuar se ‘look’-u i ri i frymëzuar nga vitet 80, duket se i shkon shumë Ritës…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!