Me flokët në nuancat e lejlasë, me një model të viteve 80 si dhe topléss, këngëtarja Rita Ora ka vendosur ti befasojë të gjithë.

Ajo ka postuar së fundmi në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet bust, totalisht e zhvéshur, ndërsa mbulon gjòksin me duar.

Rita Ora flet për problemin e saj shëndetësor: Po më shkatërron ...

Këngëtarja duket në super formë ndërsa njofton hitin e saj të radhës, shkruan Arkiva News.

Të shumtë janë fansat që e kanë komplimentuar këngëtaren me origjinë shqiptare, ndërsa duhet pranuar se ‘look’-u i ri i frymëzuar nga vitet 80, duket se i shkon shumë Ritës…

https://www.instagram.com/p/B-sP1oGj_Mi/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!