Ballina Showbiz Rina Balaj dhe partneri i saj surprizojnë fansat nga karantina (FOTO)

Rina Balaj dhe partneri i saj surprizojnë fansat nga karantina (FOTO)

Rina Balaj dhe partneri i saj, Sin Boy, po e kalojnë së bashku karantinën duke qenë se disa kohë më parë nisën të bashkëjetonin.

Mirëpo, dyshja nuk e ka lënë që kjo kohë t’i shkojë kot dhe janë bërë më produktivë se kurrë, duke përgatitur projekte të reha për fansat e tyre.

Ata do të realizojnë jo vetëm një këngë, por një album të tërë së bashku!

Rina Balaj dhe SinBoy u ndanë disa javë pas lidhjes? Reperja ...

Madje, Rina tregon se albumi do të ketë plot 20 këngë, lajm i cili ka gëzuar fansat e dyshes.

Në një postim në InstaStory, reperja njofton për albumin e ri, mirëpo nuk e bën të ditur emrin e tij.

“20 këngë, 1 album, vetëm unë dhe Sin Boy”- shkruan Rina.

Rina accepts the romance with the rapper - Showbiz dhe TV

Më herët, çifti ka publikuar edhe tre bashkëpunime të tjera, të cilat kanë rezultuar tepër të suksesshme.

“Gigi”, “Meredith” dhe “Tentacion” janë pritur mirë nga fansat, të cilët i kanë pëlqyer dy artistët në bashkëpunim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!