Ballina Showbiz Reperi i njohur na prezanton me të dashurën e tij (VIDEO)

Reperi i njohur na prezanton me të dashurën e tij (VIDEO)

Reperi G Bani ka folur për herë të parë lidhur me jetën e tij private.

Gjatë një interviste për emisionin “Glamour” në “Rtv Ora News”, reperi e pranoi se është në një lidhje prej një viti dhe se vajza që i ka rrémbyer zemrën është nga Mirdita.

Vajza nuk është e njohur për publikun dhe se tek ajo e ka tërhequr veçanërisht bukuria e cila është e para gjë që ai shikon tek një femër, shkruan Arkiva News.Rikthehet G Bani: Jam një legjendë! - Konica.al

Ai tregon gjithashtu se vajza me të cilën ai është lidhur ja ka rrémbyer zemrën si dhe me bukurinë e saj, ashtu edhe me përkujdesin që tregon ndaj tij.

Reperi ka pranuar ndërkaq se ka qenë i lidhur edhe me vajza të showbizit madje shumë të njohura, por ka preferuar të mos japë detaje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!