Artisti i njohur i skenës shqiptare, Redona Makashi ka qenë ditën e sotme i ftuar në programin e së dielës në ekranin e ‘Top Channel’.

Këngëtari i është përgjigjur pyetjeve ngacmuese të gazetarit, Ervin Kurti, por dhe ka treguar se çfarë mësimesh ka marrë nga kjo karantinë. Redoni ka pohuar se kjo periudhë dhe ajo e térmetit e kanë bërë të kuptojë më shumë se të gjithë njerëzit janë të barabartë dhe se ritmi i mënyrës së jetesës duhet ulur.Redon Makashi zbulon kur do të martohet (Video) - Tv Klan

Gjatë intervistës, Redonu tregoi dhe një kujtim të veçantë nga karriera e tij, kur i është dashur të ngelet pa asnjë lekë në Tetovë të Maqesonisë që kënga për të cilën po punonte, të dilte siç duhej.

Makashi nuk i shpëtoi dhe pyetjeve rreth jetës private, kur tregoi se i është dashur më shumë të lërë ta presin gjithë kohës, por tashmë është penduar për këtë fakt./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!