Ballina Showbiz Redon Makashi rreëfen detaje nga jeta e tij private

Redon Makashi rreëfen detaje nga jeta e tij private

Artisti i njohur i skenës shqiptare, Redona Makashi ka qenë ditën e sotme i ftuar në programin e së dielës në ekranin e ‘Top Channel’.

Këngëtari i është përgjigjur pyetjeve ngacmuese të gazetarit, Ervin Kurti, por dhe ka treguar se çfarë mësimesh ka marrë nga kjo karantinë. Redoni ka pohuar se kjo periudhë dhe ajo e térmetit e kanë bërë të kuptojë më shumë se të gjithë njerëzit janë të barabartë dhe se ritmi i mënyrës së jetesës duhet ulur.Redon Makashi zbulon kur do të martohet (Video) - Tv Klan

Gjatë intervistës, Redonu tregoi dhe një kujtim të veçantë nga karriera e tij, kur i është dashur të ngelet pa asnjë lekë në Tetovë të Maqesonisë që kënga për të cilën po punonte, të dilte siç duhej.

Makashi nuk i shpëtoi dhe pyetjeve rreth jetës private, kur tregoi se i është dashur më shumë të lërë ta presin gjithë kohës, por tashmë është penduar për këtë fakt./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!