Ballina Showbiz Rastësi apo...? Romeo ndjék Jonidën në trendin e fundit (VIDEO)

Rastësi apo…? Romeo ndjék Jonidën në trendin e fundit (VIDEO)

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i dhanë fund romancës së tyre në fund të vitit që shkoi.

Vetë Romeo e pranoi si romancën, ashtu edhe ndarjen, por pa dhënë arsye konkrete.

Megjithatë ajo që na bëri përshtypje së fundmi është një video e fundit e Romeos, i cili shfaqet gjysmë i zhveshur, duke vendosur të tregojë tatuazhet, por në fakt objektivi i tij është të tregojë qethjen me stil dhe ndryshimin e pamjes së tij.

Romeo Veshaj on the separation from Jonida Maliqi: 'There are no ...

Ai ka qethur flokët tullë dhe ka lënë vetëm një tufë flokësh në majë të kokës dhe të themi të drejtën duket pakëz qesharak me modelin e ri alla karantine.

Krahas videos ai shkruan: “Asnjë gjë nuk është rastësi, vëmendje, Karantina, qëndroni në shtëpi”.

Nuk e dimë çfarë ka dashur të thojë Romeo me këtë foto, por ajo që të bën përshtypje është fakti që një ditë më parë edhe vetë Jonida ndryshoi look, duke i prerë flokët me baluke.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!