Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj i dhanë fund romancës së tyre në fund të vitit që shkoi.

Vetë Romeo e pranoi si romancën, ashtu edhe ndarjen, por pa dhënë arsye konkrete.

Megjithatë ajo që na bëri përshtypje së fundmi është një video e fundit e Romeos, i cili shfaqet gjysmë i zhveshur, duke vendosur të tregojë tatuazhet, por në fakt objektivi i tij është të tregojë qethjen me stil dhe ndryshimin e pamjes së tij.

Romeo Veshaj on the separation from Jonida Maliqi: 'There are no ...

Ai ka qethur flokët tullë dhe ka lënë vetëm një tufë flokësh në majë të kokës dhe të themi të drejtën duket pakëz qesharak me modelin e ri alla karantine.

Krahas videos ai shkruan: “Asnjë gjë nuk është rastësi, vëmendje, Karantina, qëndroni në shtëpi”.

Nuk e dimë çfarë ka dashur të thojë Romeo me këtë foto, por ajo që të bën përshtypje është fakti që një ditë më parë edhe vetë Jonida ndryshoi look, duke i prerë flokët me baluke.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!