Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sidomos kohët e fundit e shohim të postojë vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Xhensila ka guxuar pak më shumë me disa foto ku shfaqet më provokuese se zakonisht.

Ajo pozon me një trupore ngjyrë bezhë ngjitur pas trupit duke ekspozuar pjesën e dekoldesë.

Këngëtarja shfaqet në formë perfekte dhe super sensuale ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më parë duke tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të saj të cilët e kanë komplimentuar me komente pafund krahas fotove, raporton Arkiva News.

Ajo ka publikuar në instagram edhe një video të shkurtër me momentet nga realizimi i setit fotografik ku e shohim në formë perfekte.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!