Ballina Showbiz Provokuese dhe sharmante! Xhensila shkëlqen në setin e ri fotografik (FOTO)

Provokuese dhe sharmante! Xhensila shkëlqen në setin e ri fotografik (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sidomos kohët e fundit e shohim të postojë vazhdimisht foto e video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Xhensila ka guxuar pak më shumë me disa foto ku shfaqet më provokuese se zakonisht.

Ajo pozon me një trupore ngjyrë bezhë ngjitur pas trupit duke ekspozuar pjesën e dekoldesë.

Këngëtarja shfaqet në formë perfekte dhe super sensuale ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më parë duke tërhequr vëmendjen e fansave dhe miqve të saj të cilët e kanë komplimentuar me komente pafund krahas fotove, raporton Arkiva News.

Ajo ka publikuar në instagram edhe një video të shkurtër me momentet nga realizimi i setit fotografik ku e shohim në formë perfekte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!