Vajza e Arbërie Hadërgjonaj, Agnesa është izòluar në shtëpi së bashku me partnerin e saj.

Një vit pas dìvorcit ajo është tashmë në një lidhje me një djalë të quajtur Valdrin Seci, lidhje që e bëri publike vetëm pak kohë më parë me postimin e disa fotove nga pushimet e fillim vitit.Si rrallëherë, Agnesa Hadërgjonaj poston foton e së bijës dhe ...

Ajo ka postuar së fundmi një foto të shtrirë pranë njëri tjetrit me bluzat njësoj ndërsa duken super të dashuruar, raporton Arkiva News.

Agnesa u ndà nga bashkëshorti një vit më parë, ndërsa nga martesa me të ka një vajzë me emrin Elektra.

Ajo po përflitej prej kohësh për një lidhje të re, por e bëri publike vetëm pak kohë më parë me një foto në instagram.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!