Për shkak të marrëdhënies së saj me reperin Stresi, Keisi është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Llogaria e saj në Instagram numëron ndjékës të shumtë, të cilët janë kuriozë të mësojnë më tepër për marrëdhënien e çiftit si dhe të njohin më shumë Keisin.

Që prej fillimeve të saj me reperin, kur në rrjet nisën të përhapeshin poza të shumta të dyshes, Keisin e kemi parë me flokë të gjatë e të drejtë.

A e ke takuar Stresin”? Prej disa muajsh në burg, Kejsi tregon kur ...

Ajo ka mbajtur gjithmonë të njëjtin look, mirëpo në InstaStory partnerja e reperit na ka habitur me foton e fundit.

Dikush e pyet Keisin nëse ka foto me flokë të shkurtër dhe ajo e publikoi një të tillë.

Bukuroshja shfaqet me flokë të shkutër me gjatësi deri poshtë shpatullave, ndërsa ka bërë onde në flokët e saj.

Megjithatë, ky është një look i vjetër dhe duket se Keisi ka vendosur t’i qëndrojë tashmë besnike flokëve të gjatë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!