Në muajin shkurt të këtij viti, bëri bujë të madhe në media ndàrja e çiftit të njohur të showbiz-it, Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt.

Ndërkohë që Jonida preferoi të mos reagonte lidhur me këtë situatë, Romeo foli në intervista të ndryshme për ndarjen e tyre, e cila sipas tij s’kishte qenë aspak e bukur.

Megjithatë, Romeo ngushéllohej me faktin se nuk ka ndarje të bukura dhe duke qenë se nuk kishte qenë e shkruar të ishin bashkë, jeta do të vazhdonte.

Jonida Maliqi kapet “mat” në pishinë me aktorin e njohur (VIDEO)

Megjithatë, të gjitha fjalët e tij u vunë në pikëpyetje pas positimeve të dyshes në ‘InstaStory’.

Tashmë që të gjithë jemi në izòlim, duket se Jonida dhe Romeo janë arràtisur në një vend bregdetar.

Të dy kanë publikuar pamje të detit nga dhoma ku po qëndrojnë dhe do të ishte e pamundur të ndodheshin rastësisht në të njëjtin vend.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!