Ballina Showbiz Para pak kohësh u përfol se u ndanë, Jonida dhe Romeo në...

Para pak kohësh u përfol se u ndanë, Jonida dhe Romeo në karantinë së bashku? (FOTO)

Në muajin shkurt të këtij viti, bëri bujë të madhe në media ndàrja e çiftit të njohur të showbiz-it, Jonida Maliqit dhe Romeo Veshajt.

Ndërkohë që Jonida preferoi të mos reagonte lidhur me këtë situatë, Romeo foli në intervista të ndryshme për ndarjen e tyre, e cila sipas tij s’kishte qenë aspak e bukur.

Megjithatë, Romeo ngushéllohej me faktin se nuk ka ndarje të bukura dhe duke qenë se nuk kishte qenë e shkruar të ishin bashkë, jeta do të vazhdonte.

Jonida Maliqi kapet “mat” në pishinë me aktorin e njohur (VIDEO)

Megjithatë, të gjitha fjalët e tij u vunë në pikëpyetje pas positimeve të dyshes në ‘InstaStory’.

Tashmë që të gjithë jemi në izòlim, duket se Jonida dhe Romeo janë arràtisur në një vend bregdetar.

Të dy kanë publikuar pamje të detit nga dhoma ku po qëndrojnë dhe do të ishte e pamundur të ndodheshin rastësisht në të njëjtin vend.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!