Demi Rose është një nga modelet më séksi e më të lakmuara në Instagram, falë formave të saj trupore.

Por duket se pamja fizike është thjesht fryt i operacìoneve plastike që britanikja 25 vjeçare i është nënshtruar ndër vite.

Fansat e ish-të dashurës së Tyga-s mund të zhgénjehen pak me fotot e saj të vjetra para se të ndërhynte me thìkë në të pasme, hundë, buzë e ndoshta dhe në gjòks. Shihni galerinë:

Demi Rose Boobs
DEMI ROSE MAWBY in Bikini for Ibiza x By Demi Rose Line 2018 ...
Demi Rose Plastic Surgery: Before and after, Lips, Boobs Job ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!