Pak ditë më parë mediat turke raportuan se Burak Ozçivit dhe bashkëshortja e tij Fahriye Evcen, nuk kanë më një raport të mirë me motrën e aktorit.

Kjo e fundit e kishte hequr çiftin nga lista e ndjékësve në Instagram dhe veprimi i saj ra menjëherë në sy. Së fundmi mediat turke kanë zbuluar se Burak Ozçivit ndodhet në një situatë shumë të vështirë.

Bashkëshortja dhe motra e tij kanë pasur një zénkë dhe për këtë arsye nuk flasin. Ndërkohë aktorit i duhet të mbajë anën e të dyjave.Burak Özçivit'in kardeşi Burçun Özçivit Deniz'den üzen haber

Thuhet se kur familjarët kanë mësuar për shérrin, janë përpjekur t’i bashkojnë palët. Gjithashtu edhe Ozçivit po mendohet si ta zgjidhë këtë krizë.

Sipas mediave turke, motra e aktorit, Burcun Ozçivit as nuk festoi për ditëlindjen e nipit të saj, Karanit.  Të njëjtat burime thonë se Fahriye nuk dëshiron që Burak të takohet me motrën e tij.

Kujtojmë që Burak Ozçivit aktualisht po luan në serialin “Osmani”, që transmetohet në TV Klan. Ky serial ka rezultuar i suksesshëm dhe vazhdon transmetimin edhe në Turqi pas ndalimit nga Koronavìrusi.Burak Özçivit Kız Kardeşi ile Yeni Pozunu Sosyal Medya'da Paylaştı ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!