Ballina Showbiz Oriola Marashi këshillon vajzat të kenë kujdes që të zgjedhin mashkullin e...

Oriola Marashi këshillon vajzat të kenë kujdes që të zgjedhin mashkullin e duhur (FOTO)

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë çifti më i ri i showbizit shqiptar.

Ata janë karantinuar së bashku në Kroaci ku ndodhen prej më shumë se një muaji.

Në ditëlindjen e futbollistit këngëtarja përgatiti një tortë për të, ndërsa vetë ai në një intervistë të para pak ditëve tha se ditëlindjen e festoi bashkë me të dashurën e cila i përgatiti një tortë.

Në këtë mënyrë ai e vërtetoi plotësisht atë çfarë thuhej për ata të dy.Oriola Marashi dhe Eros Grezda kalojnë izolimin sëbashku! Zbulohen ...

Ndërkaq së fundmi modelja ka postuar në instagram një foto ku shohim Trumpin dhe ish presidentin Obama me bashkëshortet në situata të ngjashme, por me sjellje të ndryshme.

Në foton e parë Trump e mban përvete çadrën duke e lënë të shoqen në shi, ndërsa në foton tjetër Obama ja ka lënë çadrën të shoqes dhe vetë po ecën në shi.

“Ka dy tipe meshkujt, zgjidhni të duhurin vajza”, shkruan Oriola krahas fotos duke dashur ndoshta të tregojë se vetë ajo e ka zgjedhur atë që duhet dhe mesa duket Eros i ka bërë përshtypje pikërisht për shkak të sjelljes kundrejt saj. /ArkivaNewsoriolaaa

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!