Ballina Showbiz Olta Gixhari nuk duron dot më: Vdìqa për pak...

Olta Gixhari nuk duron dot më: Vdìqa për pak…

Aktorja Olta Gixhari duket se nuk është duke u adaptuar me vetizòlimin për shkak të pandemisë së koronavìrusit

Duke qenë e izòluar aktorja duket se është mërzitur dhe se ka mall për detin e jugut në Shqipëri.

Ajo ka shkruar se e ka marrë malli tepër për bregun e detit të jugut të Shqipërisë derisa në fotografinë e saj ajo shihet duke lexuar një libër.

“#throwback #jal #jug ohhh vdiqa per pak jug Shqipërie 💙 Po ju ku do te donit te ishit sot me këtë diell?”, ka shkruar ajo.

Aktorja kishte filluar vitin 2020 me disa projekte por që janë ndàluar për shkàk të përhapjes së Covid-19. /GazetaExpress/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!