Koronavirusi e ka gjetur aktoren séksi Olta Gixhari në Spanjë, aty ku po jeton së bashku me partnerin e saj.

Në një lidhje direkte me “A2”, ajo tregoi se i pëlqen shumë Spanja, por ata që e bezdisin janë policët.Olta Gixhari flet për të dashurin dhe paratë

Olta u shpreh se ata kanë rregullta strikte dhe sa herë del nga shtëpia e pyesin me detaje. Aktorja tregoi se dje mori të ëmën në telefon dhe duke qarë i tregoi ç’i ndodhi.

‘Vetëm policët nuk ja dua Spanjës. Ja dje po merrja mamin në telefon dhe fillova duke qàrë. Dje ka qenë kriza ime e parë. I thashë mua mu shpìf këtu. Sa dal poshtë tek rruga më ndalon polìci më pyet kush je, më kërkon dokumentin, më kërkon numrin e telefonit, adresën ku jetoj, me kë po jetoj, pse po shkon në supermarket, çfarë po haj, çfarë po blej, u çmenda’, tha Olta.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!