Vitin që lamë pas, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, u bë kryefjala e mediave për lidhjen e tij të dashurisë.

Ai u pa për dore me partneren, Egli Tako dhe që në momentin e zbulimit të lidhjes së tyre, s’kanë ngurruar të dalin hapur në publik.

Tashmë ata janë një çift i pëlqyer për publikun dhe Olsi nuk u shmanget dot më pyetjeve që lidhen me partneren e tij.

Olsi Bylyku talks about her girlfriend and shows how she pressured ...

Ditën e sotme, i ftuar në emisionin “Pop Culture”, aktori ka zbuluar se tashmë ka nisur bashkëjetesën mr Eglin.

“Ne po bashkëjetojmë duke qenë se unë jam ende në punë dhe për të mos rrezikuar familjarët kemi vendosur të qëndrojmë bashkë këtë periudhë. Ka ndodhur diccka shumë interesante, ne nuk jemi zënë asnjëherë, madje lidhja jonë është fuqizuar”- tha Olsi.

Më pas, i pyetur lidhur me dasmën, Olsi nuk përjashtoi mundësinë e një feste të madhe, megjithatë si fillim shpreson që pas karantinës të ketë ndonjë lekë.

Nuk është se kemi vendosur një datë fikse por shpresojmë që kur të dalim nga karantinimi mos jemi gropë nga lekët dhe pastaj vijnë të tjerat”- u përgjigj ai.

Olsi Bylyku i jep fund beqarisë në moshën 22-vjeçare – Lapsi.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!