Prej disa kohësh tashmë, aktorja Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti Mark Frroku po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

Madje, Rudina së bashku me të bijën janë shpërngulur në shtëpinë e Markut dhe kanë nisur bashkëjetesën.

Mark mbaj gruan se je dhe burrë zakoni', Rudina i kthehet ...

Së bashku me fëmijët e Markut, ata janë një familje e madhe dhe e lumtur, siç ka treguar shpeshherë Rudina.

Aktorja nuk ngurron të ndajë në rrjete sociale momente nga përditshmëria e saj dhe poza të shumta me partnerin e zemrës.

Mark mbaj gruan se je dhe burrë zakoni', Rudina i kthehet ...
Fotoja e postuar në Instagram nga Rudina Dembacaj

Marrëdhënia e tyre vazhdon të komentohet në media që prej bërjes publike të romancës, mirëpo Rudina i merr gjithmonë me sportivitet komentet kundrejt saj.

Ditën e sotme, aktorja publikoi një foto ku shfaqej e veshur me një bluzë rrjete, krahas së cilës shkruante: “Vishuni trashe,per Zotin ngriva!”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!