Ballina Showbiz Nuk kanë të ndalur 'thumbat'! Fero 'diss' sërish Noizyt (VIDEO)

Nuk kanë të ndalur ‘thumbat’! Fero ‘diss’ sërish Noizyt (VIDEO)

Prej kohësh dihet se marrëdhëniet mes dy reperëve, Fero dhe Noizy, nuk janë aspak të mira.

Dy djemtë janë “kapur” herë pas here me njëri-tjetrin, duke hedhur thùmba e duke bërë deklarata publike.

Mirëpo, Fero e ka çuar në një tjetër stad sherrin, pasi i ka bërë Noizy-t një diss në këngën e tij të re të titulluar “1 e keni”.

Në këngën e tij, reperi përmend bashkëpunimin e Noizy-t me motrat Mustafa.

“Pse po lyp apet
E din edhe vetë qe nuk jeni kerka
Kejt publika po bertet, njo e kena kejt
Ai osht Alles Baba
M’shtinet apet tash s’ko mu nal, haha
Qysh ti reper ke bo muzik me motrat Mustafa”- janë fjalët e Feros në këngë.

Gjithashtu, ai sqaron në një postim në InstaStory se në fakt nuk ka asgjë me motrat Mustafa, por me Noizyn.

“Fansa du me ju lajmëru diçka, ju lutna mos disrespektoni motrat Mustafa. Në asnjë mënyrë diss-i nuk është për ato, diss-i është ju e dini për kon. Kërkoj falje motrave Mustafa dhe kam respekt për juve.”- shkruan Fero.

Pas këtij diss-i, Noizy s’mund të rrinte pa reaguar.

Mirëpo, ndryshe nga ç’e prisnim, ai ka treguar se nuk ka kohë të merret me Feron.

Reperi ka publikuar një foto të tualetit, krahas së cilës shkruan:

“Sikur t’ia vlente të harxhoja kohën me ty”, duke e lënë me kaq “sherrin” e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!