Ballina Showbiz Nuk i shpëton as Rina ndryshimit të 'look'-ut në karantinë! Ja çfarë...

Nuk i shpëton as Rina ndryshimit të ‘look’-ut në karantinë! Ja çfarë ka bërë ajo (FOTO)

Dy ditë më parë, reperja e njohur Rina bëri të ditur se karantina kishte qenë tepër produktive për të, pasi kishte gati një album me 20 këngë në bashkëpunim me partnerin, Sin Boy.

Izolimi duket se ka ndikuar mirë tek reperja, e cila ka vendosur të bëjë ndryshime të mëdha….

At the peak of her career, Rina Balaj leaves music and Instagram ...

Pak më parë, Rina tregoi se ka bërë sërish një ndryshim total në look, duke rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve.

Ajo i ka lyer flokët e saj në ngjyrë blu dhe duket se i pëlqen shumë pamja e saj e re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!