Ballina Showbiz Nuk i dinim! Ja emrat e vërtetë të VIP-ve shqiptarë (FOTO)

Nuk i dinim! Ja emrat e vërtetë të VIP-ve shqiptarë (FOTO)

Ju i njihni nga ekrani me emrat e tyre të artit dhe mendoni se Noizy apo 2 Ton janë reperat tuaj të preferuar, por e keni menduar ndonjëherë se si i kanë i kanë emrat e tyre të vërtetë?

Ylber Abdullahu ju thotë gjë? Po Kushtrim Ademi? Po Kastriot Rexha? Mbase me këtë emra jo .Nuk keni faj! Me shumë gjasa vetë VIP-at, nuk do të donin të njiheshin me emrat e tyre të lindjes.

Ja ku ju listojmë një pjesë të mirë të personazheve publikë me emrat e tyre të vërtetë.

Unikkatil- Viktor Paloka

Unikkatil

Cekja- Sejfulla Myftari

Aktori Sejfulla Myftari “CEKJA” – Ekskluzive

Tuna – Altuna Sejdi

Tuna ia publikon vajzën e madhe Robertit[Foto] – Fakti Ditor

Fifi- Filloreta Raçi

Filloreta Raçi (Fifi)

Cozman – Ylber Abdullahu

Cozman :: Biografia

Dr. Majk – Kastriot Rexha

Kceni" me këngën e re të Majk

Ghetto Geasy -Getoar Selimi

GHETTO GEASY - Lyrics, Playlists & Videos | Shazam

Kida-Orhidea Latifi

Pin by urtinashatri on KIDA❤️ | Famous singers, Cool hairstyles ...

Mozzik-Gramoz Aliu

Mozzik Lyrics, Songs, and Albums | Genius

Gjiko-Asdren Gjikolli

Gjiko

Baby G- Gordana Kingji

Baby G e quan verën origjinale, akuzon të tjerët për kopjim (Foto ...

Capital T- Kushtrim Ademi

Capital T - Wikipedia

2Ton- Arton Avdyli

2Ton Lyrics, Songs, and Albums | Genius

Gold AG -Arian Agushi

Gold AG :: Biografia

MC Kresha -Kreshnik Fazliu

Mc Kresha

Lyrical Son-Festim Arifi

Lyrical Son

Noizy -Rigels Rajku

Noizy Fotogaleria

Stresi- Arkimed Lushaj

Stresi

Big Basta- Gerald Xhari

Big Basta

Skivi -Visar Shala

Skivi

Agon Amiga- Agon Sylejmani

Agon Amiga leaves Babastars? Speak to rappers

2po2- Besnik Canolli

2po2

Kallashi -Donjeta Kosumi

Kallashi images on Favim.com

Dj Blunt -Edon Dedi

Dj Blunt

Real 1 -Ilir Zhita

Real 1

Vig Popa -Vigan Bardhi

Vig Poppa Fotogaleria

BimBimma- Burim Kursani

BimBimma dënohet për kultivim të narkotikëve - Telegrafi

Getinjo- Getoar Aliu

Getinjo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!