Sot i shohim në filma e seriale shumë të suksesshëm turq dhe me rolet e tyre kanë fituar dashurinë e publikut, por jo të gjithë e kanë nisur karrierën e tyre në aktrim. Disa prej aktorëve turq që shihni në seriale, dikur kanë punuar punë të ndryshme, që nga mësues, menaxher, arkitekt e shumë profesione të tjera që ju ftojmë t’i shihni në vazhdim.

Halit Ergenç (Sulejmani i madhërishëm) dikur ka qenë kërcimtar dhe vokalist

Beren Saat (Bihter)  dikur ishte menaxhere biznesi

Tuba Buyukustun (Syhan) dikur punonte dizajnuese dekori

Instagram post by Tuba Buyukustun.USA • Nov 21, 2018 at 10:33am ...

Ercan Kesal (Baba Idrisi) ka punuar doktor

Ercan Kesal - Vikipedi

Bugra Gulsoy (Demir nga seriali Bija ime) ka punuar arkitekt

Image may contain: one or more people and closeup

Nur Fettahoglu (Sulltanesha Mahidevran) bankiere

Can Yaman (Xhani nga Një puthje në errësirë) avokat

Image may contain: 1 person, beard

Demet Ozdemir (Sanem) dikur ishte kërcimtare

Çagatay Ulusoy (Sarp) model

Image may contain: 1 person, beard and indoor

Baris Arduç (Kuzgun) ka punuar si kujdestar plazhi

Barış Arduç | Actor, Turkish actors, Celebrities

Kadir Dogulu (Maxhit) ka punuar si kuzhinier dhe si operator

Kadir Doğulu 18 yaşındaki halini paylaştı, takipçileri inanamadı ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!