Ballina Magazina "Nuk e dija se do e publikoja ndonjëherë", Vajza e Paul Walker...

“Nuk e dija se do e publikoja ndonjëherë”, Vajza e Paul Walker ndanë me ne videon me babain e saj të ndjerë

Meadow Waker, vajza e aktorit të ndjerë Paul Wlaker, ka ndàrë me të gjithë ndjékësit e saj një moment shumë emocionues me babain, kur ai ishte gjallë.

Kjo video është realizuar shumë pak para se aktori të ndërronte jetë me makinën e tij në vitin 2013. Në video është Paul dhe Meadow që i uron ditëlindjen atij.

MCN Radio » Meadow Walker dhe Porsche arrijnë një konsensus për ...

Krahas videos, 21-vjeçarja shkruan: “Asnjëherë nuk kam menduar se do ta ndàja këtë. Por m`u duk e drejtë. Ji mirë. Të dua. Qëndro i sigurtë”, shkruan Politiko.

Paul Walker ndërroi jetë si pasojë e një aksìdenti me makinën e tij, bashkë me shokun me të cilin ndodheshin në makinë. Vetëm disa javë pasi mbushi 40-vjeç, aktori ndërro jetë nga flàkët e shkàktuara prej përplàsjes së makinës së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!