Meadow Waker, vajza e aktorit të ndjerë Paul Wlaker, ka ndàrë me të gjithë ndjékësit e saj një moment shumë emocionues me babain, kur ai ishte gjallë.

Kjo video është realizuar shumë pak para se aktori të ndërronte jetë me makinën e tij në vitin 2013. Në video është Paul dhe Meadow që i uron ditëlindjen atij.

MCN Radio » Meadow Walker dhe Porsche arrijnë një konsensus për ...

Krahas videos, 21-vjeçarja shkruan: “Asnjëherë nuk kam menduar se do ta ndàja këtë. Por m`u duk e drejtë. Ji mirë. Të dua. Qëndro i sigurtë”, shkruan Politiko.

Paul Walker ndërroi jetë si pasojë e një aksìdenti me makinën e tij, bashkë me shokun me të cilin ndodheshin në makinë. Vetëm disa javë pasi mbushi 40-vjeç, aktori ndërro jetë nga flàkët e shkàktuara prej përplàsjes së makinës së tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!