Edhe Nora Istrefi po kalon kohën në karantinë duke bërë video për TikTok.

As Nora Istrefi nuk i shpëtoi rrjetit social “Tik Tok”, por mund të themi lirshëm se ka bërë mirë që është kyçur.

Nora ka nisur në fundjavë publikimin e video-ve, e shohim këngëtaren me kërcime.

Dieta që ndjek Nora Istrefi gjatë periudhës së izolimit - Gazeta ...

Ditë më parë me një postim ajo sugjeroi ndjékësit të rrinë në shtëpi e të kërcejnë. Vetë po vepron njësoj dhe nuk po mungojnë performancat e ‘zjàrrta’.

Së fundmi ka publikuar një video duke kërcyer me këngë të JLo, dhe këngëtarja duket se është në formën më të mirë.

Këngëtarja tani ka zgjedhur oborrin e shtëpisë për t’u argëtuar dhe është veshur sportive e duket mjaft në formë.

@noraistrefiofficial

##fun ##dance ##jlo ##fyp

♬ original sound – jlo

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!