Ballina Showbiz Një mami si Fatma! Ja si e mban trupin në formë ajo...

Një mami si Fatma! Ja si e mban trupin në formë ajo (FOTO)

Fatma Methasani dhe partneri i saj, Alfio Rrotani treguan pak ditë më parë se i pëlqen shumë jeta në fshat dhe kalimi i kohës në një vend të qetë.

Ata kanë ndarë foto të ndryshme me ndjekësit, duke shijuar rrezet e diellit pranë të voglit të tyre, Noah.

Së fundmi duket se këto ditë, Methasani po i shfrytëzon dhe për t’u kujdesur për trupin e saj.

Ajo ka publikuar disa foto duke zbuluar se ka vendosur të ngjisë vendin në të cilin ndodhet.

“Mama në ngjitje”, ka shkruar Fatma krah postimit më të fundit, ku shfaqet e veshur sportive mes natyrës.

Me sa duket kjo është një mënyrë e mirë për të mbajtur trupin në formë dhe për të shijuar kohën me diell.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!