Ballina Showbiz Një femër si Emina Cunmulaj! Modelja e njohur mahnit me thjeshtësinë e...

Një femër si Emina Cunmulaj! Modelja e njohur mahnit me thjeshtësinë e saj (FOTO)

Shumëkush do të druhej para se të publikonte një foto natyrale nga karantina, por jo Emina Cunmulaj, e cila njihet për thjeshtësinë e saj që e karakterizon.

Së fundi, modelja shqiptare i ka mahnitur ndjekësit me një postim në Instagram ku shfaqet tërësisht natyrale.

E veshur me një kostum sportiv, Emina spikat me linjat e saj elegante, por më së shumti me ekspozimin e fytyrës së saj pa pikë makijazhi.

Në këto ditë të vështira Emina po qëndron e vetizòluar së bashku me familjen e saj për t’u mbrojtur nga COVID-19.

Ajo ka publikuar vazhdimisht foto nga shtëpia, duke u treguar ndjékësve si e kalon ditën e izòluar. Lulet janë pasioni i saj më i madh kështu që modelja merret me dekorimin e shtëpisë së saj për të kaluar sadopak mërzitjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!