Aktori turk Burak Ozçivit jo vetëm është shumë simpatik, shumë i suksesshëm në karrierën e tij, por ai qenka edhe një burrë për shtëpi.

Këtë e ka treguar bashkëshortja e tij, Fahriye Evcen. Ajo ka publikuar në mbrëmje një foto ku tregonte se aktori po piqte në zgarë disa ëmbëlsira marshmalloë, në oborrin e shtëpisë së tyre.

“Ajo është kaq shumë me fat”-shkruan Fahriye krah kësaj fotoje, që mori vëmendjen e të gjithëve.Fahriya Evcen oo kale ayaa raaliyo lagaa dhahaa hadii kale waa la ...

Gjithashtu aktori është shumë i përkushtuar edhe ndaj djalit të tyre, Karanit i cili erdhi në jetë në prill të vitit të kaluar.

Aktualisht Burak Ozzcivit i ka ndaluar xhirimet e serialit “Osmani”, pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit.

Ai po i kalon ditët në shtëpi me bashkëshorten dhe djalin duke shfrytëzuar kështu këtë periudhë e cila i kishte munguar për shkak të xhirimeve me orë të tëra.Osmani' burrë për shtëpi? Ja çfarë thot� - Syri Kosova | Lajmi i ...

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!