Ballina Showbiz Nis muaji i shenjtë i 'Ramazanit', VIP-at shqiptarë e urojnë me këto...

Nis muaji i shenjtë i ‘Ramazanit’, VIP-at shqiptarë e urojnë me këto fjalë

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka nisur dhe muaji i bekuar i Ramazanit për të gjithë besimtarët muslimanë, të cilët e presin me padurim këtë periudhë duke përqëndruar edhe më shumë besimin e tyre në Zot dhe shpresën se gjithçka do të jetë më mirë.

Të shumtë janë dhe personazhet e njohur të cilët kanë zgjedhur të agjërojnë, si një formë qetësimi dhe besueshmërie në këtë muaj.

Shumë prej emrave më të njohur të ‘showbiz-it’ shqiptar kanë zgjedhur ta urojnë nisjen e muajit të Ramazanit me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ku kanë shprehur lutjet e tyre që kjo periudhë t’i ndihmojë të gjithë dhe agjërimi i besimtarëve të jetë i pranuar.

Më poshtë ju sjellim disa prej urimeve nga Olti Curri, Lori Kaçka, Çiljeta, Eni Çobani, Majlinda Bregu, Mergim Mavraj, Arian Gushi, Hueyed el Saied, Labinot Gashi, Shkurte Gashi dhe Isida Mollaymeri./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!