Teksa të gjithë presim që temperaturat të rriten dhe të shijojmë (nga shtëpia) rrezet e diellit, moti na surprizon.

Nga nesër do të nisin reshjet e shiut thuajse në të gjithë vendin dhe temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë.

Reshjet e shiut do të shtojnl intensitetin ditën e maryë dhe të mërkurë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 23 gradë.

Ndërsa ditën e enjte, temperaturat do të ulen deri në 7 gradë.

Reshjet e shiut parashikohet të përfundoj ditën e premte.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!