Ballina Aktualitet Nga sot nisin reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për...

Nga sot nisin reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit për këtë javë

Teksa të gjithë presim që temperaturat të rriten dhe të shijojmë (nga shtëpia) rrezet e diellit, moti na surprizon.

Nga nesër do të nisin reshjet e shiut thuajse në të gjithë vendin dhe temperaturat do të pësojnë një ulje të lehtë.

Reshjet e shiut do të shtojnl intensitetin ditën e maryë dhe të mërkurë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 23 gradë.

Ndërsa ditën e enjte, temperaturat do të ulen deri në 7 gradë.

Reshjet e shiut parashikohet të përfundoj ditën e premte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!