Fansat e Çagatay  dhe Duygu Sarisin  janë duke pritur me padurim lajmet për projektin e përbashkët të aktorëve të tyre të preferuar.  Ne mund t’i kënaqim fansat me lajmin e mirë – projekti me siguri do të jetë shumë afër .

Sidoqoftë, derisa të jemi të kujdesshëm dhe të mos gëzohemi para kohe!  Aktori Çagatay Ulusoy i cili mori shumë famë në Shqipëri me rolin e “Sarpit” nuk po i kalon vetëm këto ditë vetìzolìmi.

Edhe pse kohët e fundit ishin përfolur për ndàrje, Çagatay është bashkuar me të dashurën, Duygu Sarisin dhe po e kalojnë bashkë karantinën.

It's a bad girlfriend, she breaks into jealous crises

Mediat turke raportojnë se aktori, ashtu si edhe Kivanç Tatlitug, ka zgjedhur të jetojë në një shtëpi në pyll.

Shtëpia ndodhet në fshatin Zekeriyakoy dhe bashkë me të ndodhet edhe Duygu.   Aktorja është gjithashtu shumë e njohur në vendin tonë nga roli i “Burxhus” në serialin “Vràsje të vogla”.

Duygu Sarisin dhe Catagay Çagatay po e kalojnë kohën duke u marrë me pasionet e tyre.   Mediat turke shkruajnë se Çagatay e kalon kohën në kopshtin e shtëpisë duke kompozuar ndërsa Duygu përgatit pjata të shijshme plot dashuri. 

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!