Oriola Marashit dhe futbollisti Eros Grezda janë çifti më i komentuar i momentit në showbiz-in shqiptar.

Dashur pa dashur ata e kanë konfirmuar lidhjen e tyre dhe tashmë po kalojnë ditët e karantinës bashkë.

Oriola dhe Eros janë izoluar bashkë në Zagreb, Kroaci dhe na bëjnë zili me postimet e tyre. Por, së fundmi na bëri përshtypje një veprim i modeles.

Të kapur përdore pozojnë para pasqyrës! Zbulóhet historia e ...

Oriola publikoi në Instagram një foto topléss nga karantina, të cilën me siguri e ka shkrepur Eros, por e fshiu menjëherë.

Ajo e la në profilin e saj për vetëm pak minuta dhe foton e fshiu nga Instagram-i.

Tashmë fotoja e fundit e saj në Instagram është ajo e 31 marsit dhe prej më shumë se 1 muaji na mungojnë postimet e saj pròvokuese.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!