Reperi i njohur, Mozzik ka treguar  me anë të disa fotove në ‘Instagram-in’ e tij se karantina e ka bërë të merret më shumë me sport dhe të kalojë kohë më të gjatë në natyrë.

“E deri sa të vijë koha e koncerteve, po shijojmë malet me sport. Uroj të kalojë sa më shpejt kjo situatë. Sot duke ecur me biçikletë 30km”, ka shkruar Mozzik krah postimit ku shfaqet i veshur sportiv dhe biçikletën.

Me siguri reperi është duke e shfrytëzuar maksimalisht këtë periudhë pushimi dhe bukuritë që të ofron natyra.

Mozzik ka qenë mjaft aktiv edhe në llogarinë e tij në ‘Instagram’ këto ditë, duke ndarë me ndjékësit momente të ndryshme gjatë karantinimit./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B-xNyPjFxNt

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!