Biznesmeni gày, Elton Ilirjani i cili ka qenë i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Ftesë në 5” në TopChannel ka bërë disa deklarata të rëndësishme, siç tërhéq gjithmonë vëmendje me fjalët apo postimet e tij në rrjetet sociale.

Ilirjani teksa ka folur në “Ftesë në 5” ka pohuar se ekziston mundësia që në një të ardhme të afërt mund të transformohet si femër, por nga ana tjetër nuk e ka hùmbur mundësinë për të ‘gjùajtur’ live në emision reperin shqiptar, Mozzik.

Ai ka thënë për Mozzikun se është më burrë, krahasuar me të tjerë meshkuj që veshin brekë rozë.

“Është më burrë se këta që veshin brekë rozë. Do të doja të kisha një bashkëpunim me Mozzik. Sepse ai çun është më i vërteti aty dhe më vjen shumë keq që filluan e goditën.”- ka thënë ai

Kur moderatorja, Bieta Sulo i thotë se Mozzik u godit sepse kishte një tekst që pròvòkonte, Ilirjani e ka kundérshtòar, shkruan Dosja.al.

“Absòlutisht, nuk ishte sepse ti ke këngëtarë të tjerë që janë kështu si ikonat e Versaçe dhe Gucci me vishen edhe më dalin dhe nuk janë fare këngëtarë dhe përdorin fjalë tepër të písta po t’i dëgjosh me vëmendje ndërkohë që Mozziku tha vetëm fjalën KA. Ai përveçse është një këngëtar shumë i mirë dhe të gjithë të plàsin nga inàti dhe “DJ” të quajtur DJ nuk e marrin sepse mendojnë se është “dírty” i písët në fjalor ai ka stil amerikan në të kënduar. Ai është edhe mashkull i bukur mi Bieta e ke parë ti çfarë kingu është ai, nuk si ato meshkujt-femra që më shàjnë mua, ato janë më femra se unë. Ato vishen me ngjyra dhe brekët i kanë rozë. Mozziku është tamam për muzikën që bën.”- ka thënë Ilirjani.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!