Ballina Showbiz Morena Taraku publikon më në fund këngën e re (VIDEO)

Morena Taraku publikon më në fund këngën e re (VIDEO)

Morena Taraku ka publikuar projekt të ri muzikor në të cilin vjen sërish si ‘repere’ . ‘F**k your location’ titullohet projekti i cili duket të jetë si përgjigje ndaj audio-incizimit të publikuar disa javë më parë.

Morena Tarak ishte e përfshirë në skàndalin e audioinçizimit ku këngëtarja flistë me të dashurin e saj dhe e kércënonte se da ta mbyste veten, ku pikërisht për këtë ajo publikoi një këngë.

“Lokacioni” u bë fjala më e përrhahur pasi që në audioinçizimin Morena kërkonte disa herë nga i dashuri të ia dërgoj lokacionin, e gjihtë kjo kishte ndodhur shumë pak kohë pas skàndalit me veturën e cila rezultoi të jetë e vjédhur.

Mirëpo kënga që kishte vendosur ta publikoj Morena me titullin “Fùck your location” ishte një lloj disi për gazetarët, konkretisht për portalin Inajder dhe emisioni “Review” të cilët ishin të parët që ia publikuan një gjë të tillë.

“Ju boni video po smuni dhezni
Me 1 voice. E ju gazetar qe veq
menxi spritni mu bo sherr
Kom kry shkoll ngazetari
Tu kesh me juve nstudio jom”, ka thënë në një pjes të tekstit këngëtarja e cila kohëve të fundit vendosi të bëhet edhe repere.

Por të heshtur nuk kanë qëndruar as nga Insajderi të cilët nuk vonuan shumë dhe ia kthyen me po të njejtën armë. Ata izonizuan me Morenen e cilla ishte munduar të “iu jep shkollë të gjithë gazetarëve”, duke e quajtur “soliste”

Ndryshe që kur kanë ndodhur të dy këto skàndale, Morena nuk ka dhënë asnjë deklarate në lidhje me to dhe për momentin është duke jetuar në Stamboll . Klipi është realizuar në Stamboll, ku po qëndron Taraku tash e një kohë. Të plotë mund ta ndiqni më poshtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

Pa Donaldin dhe Borën sëbashku, ja si reagoi Beatrix gjatë eventit! (VIDEO)

Dalina Buzi rréfeu për “Goca dhe Gra” disa momente nga sfilata e stilistit Valdrin Sahiti. Jo vetëm kaq, por ajo u ndal edhe te takimi...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!