Ashtu si të gjithë ne, edhe Morena Taraku është duke i kaluar ditët e karantinës në shtëpinë e saj.

Vazhdimisht në llogarinë e saj në Instagram ajo ndan momente nga përditshmëria dhe duket se këngëtarja së fundmi është fiksuar pas aplikacionit të ri TikTok.

Aty ajo publikon video të shumta, por ne na ka tërhequr vëmendjen njëra prej tyre.

Teksa po imiton një pjesë nga filmi më i komentuar i momentit “Mrekullia më qelinë Nr. 7”, këngëtarja shfaqet pa pikë grimi në fytyrë.

Ndonëse e kemi parë gjithmonë të kuruar në detaje, këtë herë Morena ka zgjedhur të shfaqet pa make up dhe sërish duket mjaft mirë.

Kujtojmë se pak ditë më parë Morena festoi ditëlindjen e saj dhe ndonëse në izòlim, për të nuk mungoi një festë speciale.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!