Modelja Kejvina Kthjella ndodhet gjatë kësaj periudhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku po qëndron për të ndjekur një kurs aktrimi siç e pranoi edhe vetë disa ditë më parë.

Ajo dhe reperi Seven u vunë kohë më parë në qendër të vëmendjes për shkak të disa videove ku shfaqeshin së bashku në një feste brenda një apartamenti të cilat më pas reperi i fshiu.Ekskluzive: Kejvina Kthella flet për herë të parë për marrëdhënien ...

Ata të dy i mohuan zërat për një lidhje mes tyre, por në disa postime të fundit në instagram duket se ata të dy po kalojnë kohë me njëri tjetrin, shkruan Arkiva News.

Si Kejvina ashtu edhe Seven kanë postuar në instagram një foto me maska në fytyrë, ndërsa shkruajnë se kanë dalë jashtë.

Nuk e dimë nëse ata të dy po e kalojnë karantinën bashkë, por në këtë periudhë izolimi i shohim nën shoqërinë e njëri tjetrit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!