Ballina Uncategorised Moderatorja e njohur ironizon trendin e fundit: E bëra foton me libra...

Moderatorja e njohur ironizon trendin e fundit: E bëra foton me libra pas meje…

Moderatorja e njohur, Brunda Lahe u shkëput nga ekrani që prej momentit kur u bë nënë për herë të parë me një vajzë.

Gjatë kesaj periudhe ajo ka ndarë foto dhe mësime të ndryshme nga mëmësia duke treguar emocionet e ndryshme që ka nxjerrë me të voglën e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me libra duke treguar se në fakt nuk ka lexuar aspak.

“Nuk jam krenare, por nuk kam lexuar këto kohë. E bëra foton me libra pasi po shoh se është në modë”, ka shkruar Lahe krah postimit të fundmit, shkruan RevistaWho.

Me siguri Brunilda nuk ka mundur ta gjejë kohën për të lexuar sepse vajza e saj është ende e vogël dhe ka nevojë për përkushtimin total të mamit.

Moderatorja ka të drejtë në fakt pasi sikur të gjitha ato Vip-a ti lexonin ato libra niveli artistik dhe kreativ do ishte më i lartë dhe jo duke kopjuar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!