Moderatorja e njohur, Brunda Lahe u shkëput nga ekrani që prej momentit kur u bë nënë për herë të parë me një vajzë.

Gjatë kesaj periudhe ajo ka ndarë foto dhe mësime të ndryshme nga mëmësia duke treguar emocionet e ndryshme që ka nxjerrë me të voglën e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto me libra duke treguar se në fakt nuk ka lexuar aspak.

“Nuk jam krenare, por nuk kam lexuar këto kohë. E bëra foton me libra pasi po shoh se është në modë”, ka shkruar Lahe krah postimit të fundmit, shkruan RevistaWho.

Me siguri Brunilda nuk ka mundur ta gjejë kohën për të lexuar sepse vajza e saj është ende e vogël dhe ka nevojë për përkushtimin total të mamit.

Moderatorja ka të drejtë në fakt pasi sikur të gjitha ato Vip-a ti lexonin ato libra niveli artistik dhe kreativ do ishte më i lartë dhe jo duke kopjuar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!